Angora Kazak Modası

Cumartesi, Aralık 28, 2013 Permalink 26

2013-2014 sonbahar-kış modasının trend parçaları arasında 1950′lerin zarafetini yansıtan angora kazaklar yer alıyor. Hem şık hemde feminen bir görüntü sağlıyan angora kazaklar bu kışın vazgeçilmezleri arasında yerlerini alacak. Bebek mavisi, şeker pembesi ve uçuk sarı gibi tonlar dikkat çekmektedir. 

Angora kazaklar ne kadar feminen bir görüntüye sahip olsalar da her tarza uyum sağlayabilmektedir. Deri etekler, bebe yaka gömlekler, deri taytlar ve kloş eteklerle kombinleyebilceğiniz bu kazaklarla farklı tarzlar deneyebilirsiniz.Kombininizi iri kolyeler ve küpelerle tamamlayarak oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Angora kazakların tüylerinin dökülmemesi için;

Ancak bu kazakları giyenlerin ortak bir sorunu var: Dökülen, kıyafetleri saran tüyler… Angora kazakların tüylerinin dökülmemesi için eskiden beri yapılan ve faydası olduğu bilinen bir yöntem var. Angora kazağınızı bir poşetin içine yerleştirip en az bir gün süreyle buzlukta tutmanız… Bu yöntemle tüylerin daha az döküldüğü biliniyor. Tüy dökülmesini iyice azaltmak için Angora kazağınızı her yıkamadan sonra poşete yerleştirip 1 gün buzlukta bırakın.

No Comments Yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir