Ev Dekorasyon Fikirleri

Çarşamba, Ağustos 7, 2013 Permalink 0
Odanızda farklı bir etki yaratmak istiyorsanız, renkli tablolar, aynalar ve farklı bir çok objeyi bir araya getirerek bunu sağlayabilirsiniz. yalnızca hayal gücünüze bırakın. Farklı renkte, farklı boyutta, birbirine benzemeyen büyüklü küçüklü çerçevelerle hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.
 

Çiçek desenli saksılarla evinizde balkon ve bahçe havası yaratabilir daha iç açıcı bir havaya büründürebilirsiniz.


Evinizdeki eski objelere çiçek dikerek sıcak ve sevimli bir köşe yaratabilirsiniz.
Özellikle bahçelerde kullanılan ferforje gibi malzemeleri odanızın dekorasyonunda kullanarak odanıza bahçe havasını katabilirsiniz.


Renkli çiçekler, mumlar, ayna ve sevimli aksesuarlar evinize şık ve sevimli bir hava verebilirsiniz. Evinizin açık renk olması bu etkiyi yaratmakta daha fazla yardımcı olacaktır.


Renkli yastıkları bir arada kullanmak sade ve modern görünümün yanında evinize romantik bir hava katar.

Yazın güzel havasını evinize taşıyabileceğiniz bir öneri. Kullanmadığınız eski çerçevelerinizi istediğiniz renkte boyayın, daha sonra  küçük kavanoz, çay bardağı, kandil gibi içerisine çiçek koyabileceğiniz cam objeleri duvara asmak için ince bir telle bağlayın. Bu küçük vazoları ve çerçeveleri duvara asın. İşte bu resimde gördüğünüz harika dekorasyon hazır bile. Gerekirse çerçevelerin arkasına farklı kağıt veya kumaşlardan bir fon da hazırlayabilirsiniz.

1 Comment
  • Hosh Home
    Şubat 10, 2014

    Arkadaslar, http://www.hoshhome.co.uk/TR/ ‘ye bakiniz. Shabby chic ev aksesuarlar var cok, Ingiltere’den size ozellikle secildi. Site’de Turkce var, kargo ucreti sabit, fiyatlar uygun ve sizi bekliyoruz. Iyi gunler :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir